Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон
Доставка
Введіть відділення Нової пошти
Промокод
echelon Blog

Зима - Майорка, Іспанія та Туреччина

Трошки новин про наші плани на міжсезоння :)

Після закриття сезону в Києві закриємо його остаточно на Майорці 6-13 листопада. Хочемо показати вам найкращі маршрути на найпопулярнішому велосипедному острові в Європі :) Буде дві групи. Друга - чистий релакс і ніякого спорту, хіба на спусках, які на Майорці доволі технічні ;) Декілька місьць ще є.


Потім місяць повного відпочинку від велосипеду. Хіба що МТБ тренування в лісі в задоволення. В грудні в тренажерний зал походимо, підкачаємо верхню частину тіла. Розтяжкою позаймаємось. Можна побігати чи поплавати :) Вибір за вами, станок радимо крутити в останню чергу, його час буде трошки пізніше.

А з нового року плануємо, як в доковідні часи, переміститись в Іспанію, на наш зимовий кемп. Плануємо 3 заїзди - 23-30/01, 6-13/02 і 20-27/02. На всі рівні підготовки. Підійде навіть новачкам. Ось тут буде в нагоді 3 тижні перед кемпом покрутити станок 5-8-12 годин на тиждень, щоб приїхати на кемп і отримувати задоволення, а не страждати перші 3 дні.


В Іспанії на нас чекають ідеальні дороги з помірними (і не дуже) градієнтами. 
Кафе кон лече, кортадо і гінесс, куди ж без нього :)

В березні (13-27/03) плануємо на тиждень-два увірватись в Туреччину. Яка б там Іспанія не була крута, але в Туреччині свій шарм, близькість до України та найкраща шаурма :)


І щоб 2 рази не писати :) На травневі свята знову будемо планувати Майорку з 1 по 8 травня. Для багатьох це може бути незабутнє відкриття сезону :)
Велокемпи