Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон
Доставка
Введіть відділення Нової пошти
Промокод

Умови повернення

Здійснюється відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів"

При отриманні товарів на Новій пошті або через кур'єра, Покупець (Одержувач) зобов'язаний перевірити цілісність упаковки, після чого відкрити і негайно переконатися в належному зовнішньому вигляді Товару (відсутності механічних пошкоджень) і його повної комплектації.
У разі виявлення будь-яких недоліків, Покупець (Одержувач) має право відмовитися від отримання такого товару, при цьому склавши Акт про виявлених недоліків в довільній формі. Акт повинен бути підписаний покупцем і працівником, який здійснив видачу (доставку) Товару. По можливості, недоліки повинні бути зафіксовані фотозйомкою або відеозйомкою. Після підписання Акту про виявлені недоліки, Товари повертаються особі, яка здійснила видачу (доставку) Замовлення.
Повернення Товару після його приймання Покупцем (Одержувачем) може бути виконаний в порядку і на умовах, передбачених законодавством України.

Повернення Товарів здійснюється за рахунок Покупця. Повернення Товарів з виявленими суттєвими недоліками (заводський брак) виконується за рахунок Продавця. Під положення щодо приймання не потрапляють Товари, перелік яких визначений законодавством України.
Уточнити ціну та наявність
Рекомендуємо отримувати актуальну інформацію про наявність та ціни
Ваше імя
Ваш Телефон
Що саме вас цікавить?
Це повністю безпечно