Оферта магазину echelon shop

29.07.2020

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ МАГАЗИНУ

1. ВИЗНАЧЕННЯ


1.1. ПУБЛІЧНА ОФЕРТА - пропозиція невизначеному колу осіб укласти договір купівлі-продажу товару на умовах, передбачених публічним договором, умови якого вказані в даній публічної оферти, відповідно до ст. 641 Цивільного кодексу України. Справжня публічна оферта не поширюється на фізичних осіб з Європейського Союзу.
1.2. ПУБЛІЧНИЙДОГОВІР - договір купівлі-продажу товару, в якому продавець взяв на себе зобов'язання здійснювати продаж товарів будь-якому покупцеві після акцептації покупцем його умов в порядку, передбаченому цією публічною офертою, відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України (далі також - Договір).
1.3. АКЦЕПТ - дії покупця, спрямовані на прийняття умов цієї публічної оферти.
1.4. ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН - єдиний офіційний інтернет-магазин echelon shop в Україні.
1.5. МАГАЗИН (БУТІК) - офлайн магазин Продавця.
1.6. САЙТ - сайт інтернет-магазину, розташований в мережі Інтернет за адресою https://shop.echelon.com.ua або https://echelon.com.ua.
1.7. ПРОДАВЕЦЬ - Фізична особа підприємець Петров Дмитро Якович.
#2 072000 0000 036775 від 19.09.2016. Контактний телефон +380662987978
e-mail: info@echelon.com.ua
1.8. Покупець - дієздатна фізична особа, що відвідала Сайт, яка зареєструвалася на Сайті і / або надала Продавцю інформацію, в тому числі персональні дані, яка бажає укласти і / або уклала з Продавцем Договір відповідно до Публічної офертою.
1.9. КОРИСТУВАЧ - фізична особа, що відвідала Сайт та / або надала Продавцю свої персональні дані.
1.10. ТОВАР (ПРОДУКЦІЯ, ИЗДЕЛИЕ) - взуття, одяг, аксесуари та інші предмети, які пропонуються для продажу на Сайті.
1.11. ЗАМОВЛЕННЯ - належним чином оформлена заявка Покупця Продавцю на покупку Товару через особистий кабінет і / або кошик Покупця на Сайті.
1.12. ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ (АКАУНТ, АККАУНТ) - частина Сайту у вигляді окремої веб-сторінки, яка містить інформацію про Покупця, його замовленнях, а також іншу інформацію, в тому числі ту, яка необхідна для виконання Договору.
1.13. РЕЄСТРАЦІЯ ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ - надання Користувачем / Покупцем Продавцю на Сайті інформації для оформлення майбутніх замовлень і отримання від Продавця логіна і пароля для доступу в Особистий кабінет.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Умови, викладені в цій Публічній оферті є умовами Договору, з урахуванням положень ст. 12, 13 Закону України «Про захист прав споживачів» (далі - Закон).
2.2. Акцепт Договору з боку Покупця - оформлення Замовлення на Товар відповідно до умов, що вказуються при здійсненні покупки на Сайті. Оформлення Покупцем Замовлення є беззаперечним фактом прийняття (акцептації) Покупцем Публічної оферти і умов Договору.
2.3. Договір вважається укладеним з моменту підтвердження Замовлення Продавцем.
2.4. Одностороння зміна Замовлення або відмова від Замовлення не допускається після того, як Замовлення було підтверджено Продавцем.
2.5. Публічна оферта може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в будь-який час без попереднього повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Публічної оферти набуває чинності з моменту її публікації на Сайті, після чого всі зміни вважаються доведеними до відома Користувача / Покупця.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Предметом Договору є купівля Покупцем Товару в Інтернет - магазині. Умови Договору поширюються на весь асортимент Товару, представлений до продажу на Сайті.
3.2. Право власності на Товар та пов'язані з ним ризики переходять від Продавця Покупцеві в момент передачі Товару. Підтвердженням переходу права власності на Товар служить підпис Покупця у видатковій накладній або іншому документі, наданому Продавцем через службу доставки.

4. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Оформлення Замовлення можна здійснити з Особистого кабінету або в гостьовому режимі без реєстрації Особистого кабінету.
4.2. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, наданої Покупцем при реєстрації або оформленні Замовлення і спричинило за цим неотримання їм замовленого Товару.
4.3. З метою ідентифікації Покупцеві після реєстрації Особистого кабінету надається логін і пароль. Покупець зобов'язується не передавати логін і пароль третім особам. У разі розголошення Покупцем ідентифікаційних даних, отриманих при реєстрації Особистого кабінету, Продавець не несе відповідальності за будь-які можливі негативні наслідки для Покупця.
4.4. Для оформлення Замовлення Покупець:
4.4.1. У гостьовому режимі:
4.4.1.1. вибирає на Сайті Товар по запропонованим параметрам і додає в віртуальну корзину, натиснувши на кнопку «Додати в корзину»;
4.4.1.2. натискає у спливаючому вікні кнопку «Підтвердити замовлення»;
4.4.1.3. вказує на що відкрилася сторінці свою адресу електронної пошти і натискає на кнопку «Продовжити»;
4.4.1.4. на що відкрилася сторінці відкривши вкладку «Нова адреса», вказує адресу доставки і свої персональні дані і натискає на кнопку «Зберегти адресу»;
на що відкрилася сторінці натискає на кнопку «Зберегти і продовжити» (для гостьового режиму); 4.4.1.5. на що відкрилася сторінці вибирає спосіб платежу, ставить галочку навпроти гіперпосилання на Публічну оферту - «Умови використання» і натискає на кнопку «Підтвердити замовлення»;
4.4.2. З Особистого кабінету:
4.4.2.1. вибирає на Сайті Товар по запропонованим параметрам і додає в віртуальну корзину, натиснувши на кнопку «Додати в корзину»;
4.4.2.2. перевіряє на що відкрилася сторінці віртуальної корзини характеристику обраного Товару і, якщо все збігається з вибором Покупця, останній натискає на кнопку «Оформити замовлення»;
4.4.2.3. на сторінці вибирає спосіб і адресу доставки;
4.4.2.4. на сторінці вибирає спосіб оплати;
4.4.2.5. на сторінці підтверджує замовлення.

5. ОПЛАТА

5.1. Ціни на Товар, зазначені на Сайті, визначаються Продавцем в односторонньому порядку, не включають вартість доставки Товару Покупцеві, і не можуть бути оскаржені Покупцем.
5.2. Ціни на Товар та способи оплати можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку і набувають чинності з моменту їх публікації на Сайті. Винятком є Замовлення, які вже були підтверджені до моменту вступу в силу вищевказаних змін.
5.3. Ціни на Товар включають податок на додану вартість (ПДВ).
5.4. Покупець може оплатити вартість замовленого Товару такими способами:
5.4.1. Банківською картою онлайн.
5.4.2. Готівкою уповноваженому представнику Служби доставки / фінансової установи для перекладу на банківський поточний рахунок Продавця, відповідно до правил, визначених таким фінансовою установою.
5.5. При оплаті за Товар способами, передбаченими п. 5.4.1 і 5.4.2. даної Публічної оферти, комісійна винагорода фінансовій установі за переказ коштів за Товар оплачує Продавець.

6. ДОСТАВКА ТОВАРУ
6.1. Після прийняття Продавцем Замовлення до виконання, Товар передається службі доставки.
6.2. Доставка здійснюється службою доставки, визначеної Продавцем (далі - Служба доставки).
6.3. Покупець погоджується з тим, що здійснення доставки - окрема послуга Служби доставки, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Покупцем Товару.
6.4. Доставка Товару здійснюється за адресою, вказаною Покупцем в замовленні. Покупець може забрати Товар самостійно в представництві Служби доставки в своєму або найближчому населеному пункті, де є представництво Служби доставки, про таке представництво Служби доставки Покупець зобов'язаний повідомити Продавцеві при оформленні Замовлення.
6.4.1. Доставка Замовлення здійснюється не пізніше 30 днів з дати прийняття Замовлення до виконання відповідно до п. 4.8. Публічної оферти.
6.5. Доставку Товару оплачує Покупець
6.6. Вартість доставки для кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з параметрів Товару, способу і адреси доставки, на підставі тарифів Служби доставки, які оголошуються покупцеві при зверненні до кол-центру Продавця. При цьому, акцептуємо справжню Публічну оферту, Покупець підтверджує, що ознайомився з умовами перевезення вантажів Служби доставки.
6.7. При доставці Товару, представник Служби доставки має право вимагати у покупця документ, що засвідчує його особу.
6.8. При отриманні Замовлення, покупець зобов'язаний упевнитися в цілісності упаковки, а також перевірити Товар на відповідність замовленому артикулу, розміру, кольору і кількості. При відсутності претензій до Товару, в тому числі до його зовнішнього вигляду і комплектності, Покупець повинен розписатися у видатковій накладній Продавця, що буде свідченням належного виконання Продавцем своїх обов'язків по передачі Замовлення Покупцю. Претензії до Товару, що виникли після поставки Замовлення, розглядаються відповідно до приписів Закону.
6.9. Замовлення вважається виконаним в момент вручення Товару Покупцеві.
6.10. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Товару і проставляння Покупцем підпису у відповідній видатковій накладній.
6.11. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, зазначеної Покупцем в замовленні, або відмови Покупця від отримання Товару по необгрунтованої причини, або відмови від передачі грошових коштів за Товар представника Служби доставки / фінансової установи, якщо Покупцем обраний спосіб оплати «Готівкою уповноваженому представнику Служби доставки / фінансової установи », або неотримання Товару від представника Служби доставки або в представництві Служби доставки не з вини Служби доставки, протягом 5 робочих днів з дня поступл ення Товару в вибране Покупцем і / або найближче до адресою доставки представництво Служби доставки, договір купівлі-продажу Товару розривається, а Товар повертається Службою доставки Продавцю. Оплата за доставку і повернення Товару Продавцю в такому випадку здійснюється за рахунок Покупця і віднімається від суми, яку Покупець оплатив за Товар, відповідно до п. 5.4.1., 5.4.2. Публічної оферти. Залишок суми повертається Покупцю на підставі його електронного повідомлення, відправленого на e-mail: info@echelon.com.ua із зазначенням номера банківської картки або розрахункового рахунку Покупця, на який повинні бути повернуті кошти.

7. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

7.1. Персональні дані Покупця обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» 01.06.2010 № 2297-VI.
7.1.1. Під персональними даними Покупця мається на увазі: • прізвище, ім'я та по батькові; • підлога; • дата народження; • Поштова адреса; • номер мобільного телефону; • адреса особистої електронної пошти; • сімейний стан / дані про наявність неповнолітніх дітей; • соціальний статус; • місце роботи; • професія / посада; • дані про наявність автомобіля (марка, модель, рік випуску); • будь-які інші дані (відомості, які надаються Покупцем за власною ініціативою).
7.2. Реєструючи особистого кабінету на Сайті і / або надаючи Продавцю свої персональні дані, Покупець як суб'єкт персональних даних:
7.2.1. надає Продавцю як власнику персональних даних свою згоду на обробку його персональних даних (відомостей або сукупності відомостей про нього) з метою:
• забезпечення реалізації відносин у сфері реклами, маркетингу та збору персональних даних у комерційних цілях; • забезпечення комунікацій з Покупцем; • надання Покупцеві рекламних та / або інформаційних матеріалів за спеціальними пропозиціями Продавця і партнерів Продавця; • вивчення попиту, інформування Покупця про нові товари, послуги Продавця та його партнерів; • забезпечення реалізації цивільно-правових, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.
7.2.2. надає Продавцю згоду на вчинення зі своїми персональними даними наступних дій (обробку персональних даних): збір персональних даних в обсязі, необхідному для досягнення цілей обробки персональних даних, зазначена в пункті
7.2. Публічної оферти; обробку персональних даних (з використанням інформаційних автоматизованих систем, або без них), включаючи, але не обмежуючись, отримання, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, поширення (в тому числі передачу, включаючи транскордонну передачу іншим розпорядникам персональних даних або третім особам на розсуд Продавця), знеособлення, блокування, знищення персональних даних, а також будь-які інші дії, пов'язані з обробкою персональних даних в цілях їх обро откі.
7.2.3. погоджується з тим, що персональні дані можуть передаватися іншим розпорядникам персональних даних і третім особам за рішенням Продавця відповідно до укладених між такими розпорядниками персональних даних і третіми особами договорів, а Продавець не зобов'язаний повідомляти Покупцеві про таку передачу, якщо така передача відбувається з метою певної в п.7.2. даної Публічної оферти. При обробці персональних даних Продавець здійснює всі необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій.
7.2.4. визнає, що повідомлений Продавцем про: • те, що він в будь-який момент часу, письмово звернувшись до Продавця, має право запросити перелік імен і адрес будь-яких розпорядників персональних даних, ознайомитися з персональними даними, звернутися з проханням про надання додаткової інформації щодо зберігання і обробки персональних даних або вимагати внесення будь-яких необхідних змін до персональних даних для їх уточнення; • своїх правах, визначених ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних»; • своє право відкликати або змінити термін зберігання і обробки персональних даних Продавцем шляхом направлення Продавцю (листом з повідомленням про вручення) письмового повідомлення не пізніш як за 30 днів до передбачуваної дати відкликання / зміни терміну.
7.2.5. підтверджує, що отримав від Продавця в письмовій формі повідомлення про включення його персональних даних до бази персональних даних Продавця «Покупці» для їх обробки з метою, визначених у п.8.2.1 даної Публічної оферти, склад і зміст зібраних даних, а також про умови передачі персональних даних іншим розпорядникам персональних даних і третім особам.
7.2.6. надає Продавцю право направляти Покупцю повідомлення, пов'язані з діями, передбаченими п. 8.2.1. цієї Публічної оферти за допомогою sms, електронної пошти, звичайних поштових листів і листівок.
7.3. Персональні дані Покупця зберігаються в базі даних Продавця «Покупці» за адресою: Дніпровська Набережна 23а, Україна, Київ
7.4. Термін зберігання і обробки персональних даних складає 10 років.
7.5. Реєстрація особистого кабінету прирівнюється до надання Покупцем письмової згоди на обробку своїх персональних даних Продавцем, іншими розпорядниками, а також третіми особами.

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ІНШІ УМОВИ
8.1. У разі порушення умов Договору, Покупець і Продавець несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.
8.2. У всьому, що не передбачено цією Публічної офертою, Покупець і Продавець керуються законодавством України.

Читати оферту магазину echelon

Оферта клубу echelon

29.07.2020

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ КЛУБУ

Цей Договір публічної оферти (далі по тексту – «Договір») адресований будь-якій і кожній дієздатній фізичній особі, що бажає стати учасником Спортивного проекту echelon, яка має відповідні волю і намір укласти договір на прикладне навчання за системою echelon на викладених далі умовах.
  Вказані особи, яким адресований цей Договір, що здійснили оплату (частково або повністю у відповідності до умов Договору) послуг з прикладного навчання, надання яких пропонується за цим Договором, стають учасниками Спортивного проекту echelon (надалі за текстом іменуються – «Учасники»). У випадку акцептування (прийняття) відповідним Учасником Договору, вважається, що Учасник зрозумів його положення, цілком та безумовно погоджується з усіма умовами нижче викладеного Договору, в повному обсязі і безумовно приймає його на наступних умовах:

  1. Терміни, що використовуються у Договорі:

  1.1. Сайт – Офіційний Інтернет-ресурс Спортивного проекту echelon, що розташований за адресою https://echelon.com.ua.
  1.2. Спортивний проект echelon (далі по тексту – «проект echelon») – комплекс спортивних заходів, що засновані на принципах добровільності, платності, рівності та неупередженості. Проект включає навчання їзди на різних типах велосипедів. Метою проекту є практичне прикладне навчання/удосконалення навичок Учасників відповідно до обраних ними програм.
  1.3. Організатор – особа, що безпосередньо організувала та впроваджує проект echelon, є ідейним куратором, в рамках цього Договору виконує координаційну та інформаційну підтримку Виконавців та Учасників під час їх взаємодії з виконання різноманітних програм, представлених у проекті echelon.
  1.4. Виконавці – особи-оференти, що на умовах визначених нижче, офіційно та публічно пропонують до укладання даний Договір. Перелік осіб-оферентів визначений у реквізитах Договору (розділ 16 Договору).
  1.5. Учасник – будь-яка фізична особа з повною цивільною дієздатністю відповідно до вимог чинного законодавства України, не молодше 18 років, незалежно від статі, раси, національності, мови, походження, майнового і посадового становища, місця проживання, ставлення до релігії, переконань, належності до громадських об'єднань, з наявною адекватністю, сумлінністю та готова самостійно нести повну відповідальність за свій психічний і фізичний стан в ході участі в проекті echelon і після закінчення такої участі. Відсутність такої готовності є безумовною і непереборною перешкодою для участі в проекті echelon, про що всі бажаючи прийняти участь у проекті echelon попереджається цим застереженням. Здійснюючи Акцепт Договору Учасник підтверджує та гарантує Організатору та Виконавцям, що він відповідає вимогам визначеним цим Договором та Правилам проекту echelon.
  1.6. Прикладне навчання/удосконалення навичок в рамках проекту echelon (далі по тексту - «прикладне навчання») – послуги Виконавців з безпосереднього навчання, удосконалення навичок Учасника у рамках обраної Учасником програми в групі з тренерами, надання додаткових матеріалів (відеоматеріали, друковані матеріали з додатковими вправами для швидкого навчання) для самостійної роботи. Прикладне навчання та удосконалення навичок здійснюється за програмами визначеними у розділі 4 Договору.
  1.7. Правила проекту echelon – документ, що регламентує порядок і умови проведення програм проекту echelon, вимоги до Учасників проекту echelon, який є доступним на Сайті за посиланням (текст обов'язковий до ознайомлення), та являє собою невід'ємну частину цього Договору.

  2. Акцепт

  2.1. Цей Договір є офіційною публічною офертою Виконавців проекту echelon адресованою будь-якій і кожній дієздатній фізичній особі, що бажає стати учасником проекту echelon, яка має відповідні волю і намір укласти цей Договір на прикладне навчання за системою echelon.
  2.2. Перелік осіб Виконавців визначений у розділі 16 Договору. Відповідний Виконавець з вказаних у розділі 16 Договору, буде вважатись таким, що запропонував Договір до укладання виключно по відношенню до Учасника, який обрав відповідну закріплену за таким Виконавцем програму. Обираючи відповідну програму Учасник автоматично підтверджує свою згоду на отримання послуг за цим Договором саме від особи Виконавця, закріпленою за такою програмою, набуває всі права та обов'язки передбачені цим Договором відносно такого Виконавця.
  2.3. Повною і безумовною згодою Учасника укласти даний Договір є факт, часткової або повної оплати (в залежності від обраного способу) Учасником рахунку за участь в проекті echelon, а для осіб, що вже є учасниками програми проекту echelon – з моменту встановлення позначки "З договором публічної оферти ознайомлений та погоджуюсь" в формі реєстрації Учасника.. Акцепт означає прийняття потенційним Учасником проекту echelon умов, що містяться в цьому Договорі, підтверджує досягнення між відповідним Виконавцем і Учасником взаємної згоди про участь у обраній Учасником програмі проекту echelon, що Учасник згоден з усіма положеннями цієї пропозиції, і рівносильний укладенню письмового договору. Цей Договір не вимагає скріплення печатками і (або) підписання сторонами, зберігаючи при цьому повну юридичну силу.

  3. Предмет Договору

  3.1. Предметом Договору є надання відповідним Виконавцем проекту echelon за плату послуг Учаснику з прикладного навчання в рамках обраної таким Учасником програми, на умовах та в строк, що викладені в даному Договорі. Учасник в свою чергу, зобов'язується своєчасно здійснювати оплату послуг на умовах визначених цим Договором, та виконувати всі інші взяті на себе обов'язки передбачені цим Договором.

  3.2. Виконавці залишають за собою право в односторонньому порядку змінити умови цього Договору в будь-який час без будь-яких обмежень, шляхом опублікування нової редакції Договору на Сайті.. Про зміну умов Договору Учасник оповіщається у спосіб, визначений п.14.2. Договору та шляхом публікації відповідної редакції Договору. Зміни Договору для раніше укладених та діючих договорів із відповідними Учасниками вступають в силу з моменту опублікування відповідної оновленої редакції Договору, або з дати, що буде вказана додатково на Сайті.

  3.3. Учасник проекту echelon зобов'язаний самостійно відстежувати зміни Договору шляхом ознайомлення із діючою новою (актуальною) редакцією Договору на Сайті. Учасник розуміє і погоджується з тим, що якщо він продовжує участь в проекті echelon (фактичне отримання послуг з прикладного навчання) після дати внесення відповідних змін до Договору чи не відмовляється від отримання послуг в рамках обраної ним програми протягом доби (24 години) з дати внесення відповідних змін до Договору, нова редакція Договору вважається узгодженою та прийнятою Учасником. Ризик будь-яких негативних наслідків для Учасника, обумовлений не ознайомленням або несвоєчасним ознайомленням з діючої (актуальною) редакцією Договору, покладається на Учасника.

  4. Реєстрація Учасника в проекті echelon. Загальні положення про порядок надання послуг

  4.1. З метою вибору та оформлення заявки на отримання послуг з прикладного навчання на Сайті, особа, що бажає стати Учасником проекту echelon, здійснює реєстрацію, шляхом заповнення запропонованої на Сайті реєстраційної форми, в якій має вказати наступні дані: ПІБ, контактний телефон, електронна адреса, та інші дані, які будуть визначені як обов'язкові для заповнення, у відповідній реєстраційній формі профілю.

  4.2. При заповненні реєстраційної форми особа зобов'язується надати правдиву, точну і повну інформацію, і підтримувати цю інформацію в актуальному стані, шляхом внесення відповідних змін до своїх даних за допомогою листування з представником echelon. У випадку, якщо надано невірну інформацію або у Виконавців та/або Організатора є підстави вважати, що надана інформація неправдива, неправильна, неповна або неточна, Виконавці залишають за собою право у будь-який час призупинити або скасувати реєстрацію особи, відмовити у участі в проекті echelon.


  4.5. Виконавець залишає за собою право у будь-який час за певних обставин негайно і без попереднього повідомлення припинити дію облікового запису. Такими обставинами є:

  - порушення Учасником умов даного Договору (або вчинення дій, які явно вказують, що у Учасника не має наміру або він не здатний дотримуватися положень Договору);
  - припинення відносин між відповідним Виконавцем та Учасником;
  - за ініціативи зареєстрованої особи (або вже особою-Учасником);
  - за умови не здійснення особою Акцепту Договору протягом 3 днів з моменту реєстрації;
  - припинення дії Договору;
  - інші обставини (цей перелік не є вичерпним).

  4.6. Припинення дії облікового запису на Сайті включає в себе:
  - заборона на подальше користування сервісами та участь у проекті echelon в цілому.

  4.7. Після своєчасного та повного надходження оплати від Учасника на умовах цього Договору, відповідний Виконавець розпочинає надання послуг з прикладного навчання в рамках обраної Учасником програми.

  4.8. Сторони погодили, що Виконавець самостійно на власний розсуд комплектує групи учасників з тренувань, а також самостійно визначає кількість, осіб та кваліфікацію тренерів, що реалізують відповідну програму та залишає за собою право без визначення причин замінити у будь-який склад тренерів.

  5. Положення про права та обов'язки Учасника

  5.1. Учасник проекту echelon має право:
  5.1.1. на свій письмовий запит отримувати від Організатора проекту echelon та/або відповідного Виконавця інформацію з питань організації та забезпечення належного надання послуг;

  5.1.2. в будь-який час на свій розсуд припинити отримання послуг від Виконавця, при цьому Сторони погодили, що плата внесена Учасником за надання послуг не повертається Виконавцем;

  5.1.3. у разі пропуску тренування (в тому числі з причини хвороби) здійснити самостійні тренування за завданням тренера, яке надається Учаснику за його запитом, або відвідати заняття з іншою групою, але виключно за умови попередньої згоди з відповідним Виконавцем проекту echelon. У випадку якщо таке відвідання неможливе на думку Виконавця (інші групи переповнені, фактичне закінчення курсу занять у всіх інших групах з цього напрямку, тощо), сторони погодили, що Виконавець без будь-яких фінансових наслідків для себе має право відмовити у перенесенні занять.

  5.2. Учасник проекту echelon зобов'язаний:
  5.2.1. надати повні, точні, достовірні і актуальні дані та інформацію про себе, що мають значення для укладення Договору, його виконання та припинення, в тому числі при заповненні реєстраційної форми на Сайті;

  5.2.2. чітко та сумлінно виконувати Правила проекту echelon, правила, вказівки та рекомендації Виконавця та тренерів під час безпосереднього прикладного навчання у рамках обраної програми;

  5.2.3. сприяти відповідному Виконавцю у повному, всебічному та своєчасному наданні останнім послуг з прикладного навчання, у тому числі сприяти в отриманні інформації, матеріалів, документів, які необхідні Виконавцю для належного виконання зобов'язань за цим Договором;

  5.2.4. надавати Виконавцю за його запитом в триденний строк дані, інформацію, документацію, в об'ємі необхідному та достатньому для якісного та своєчасного надання послуг. У випадку відсутності необхідних даних, матеріалів, інформації, неможливості їх надати з інших причин, або неможливості їх надати в узгоджені строки, Учасник зобов'язаний письмово повідомити про це Виконавця в такий самий строк. Учасник відповідає за точність і достовірність всіх даних, відомостей і інформації, наданих ним Виконавцю за цим Договором;

  5.2.5. не приховувати інформацію, що впливає або має безпосереднє відношення до послуг, що надаються Виконавцем, і вчасно надавати таку інформацію Виконавцю, в тому числі щодо поточного стану здоров'я Учасника, що є перешкодою у отриманні послуг;

  5.2.6. не вживати навмисних дій або не бути бездіяльним таким чином, що може викликати порушення або невиконання Виконавцем своїх зобов'язань за Договором, або викликати затримки у наданні Виконавцем послуг за Договором;

  5.2.7. своєчасно виконувати дії, необхідні для надання послуг, в тому числі своєчасно здійснювати оплату послуг Виконавця, надавати необхідні рішення, дозволи, погодження, затвердження та т. і.;

  5.2.8. своєчасно розраховуватись з Виконавцем за надані послуги в порядку, передбаченому відповідними умовами цього Договору;

  5.2.9. до моменту укладення Договору (до моменту Акцепту) Учаснику рекомендовано мати страхування від нещасного випадку, яке покриває заняття спортом та участь у змаганнях, тренуваннях, та провести всі необхідні консультації з компетентними медичними фахівцями щодо можливості та безпеки для свого здоров'я під час занять з прикладного навчання у обраному Учасником напрямку, здачу аналізів, проведенню необхідних обстежень, тощо;

  5.2.10. За вимогою надати Виконавцю актуальну медичну довідку (не більше 3 днів з моменту отримання довідки на момент передачі її Виконавцю) про відсутність протипоказань для занять фізичною культурою і спортом, у тому числі для прикладного навчання у рамках обраної Учасником програми і подальшої участі в проекті echelon;

  5.2.11. під час всього періоду отримання послуг Учасник має дбайливо ставитись до свого здоров'я, у випадку виявлення хворого стану під час участі у проекті echelon Учасник зобов'язується негайно самостійно звернутись до кваліфікованої медичної допомоги та повідомити про такий стан Виконавця. Сторони погодили, що Виконавець у такому випадку має право без будь-яких фінансових наслідків для себе не допускати Учасника до занять. Учасник гарантує, що усвідомлює, що не припустима участь у заняттях до усунення поганого самопочуття та хворобливого стану. Після усунення таких перешкод, Учасник для продовження занять має надати нову медичну довідку про стан свого здоров'я.

  У випадку, якщо у Виконавця з'являються сумніви щодо фізичного та/або психічного здоров'я Учасника (навіть при наявності медичної довідки про нормальний стан від Учасника), Виконавець залишає за собою право здійснити додаткове обстеження Учасника шляхом самостійного залучення Виконавцем відповідного фахівця. У разі отримання негативного висновку такого фахівця Виконавця або у випадку відмови Учасника пройти обстеження у залученого Виконавцем фахівця, Виконавець має право без будь-яких фінансових наслідків для себе не допускати Учасника до занять.

  Виконавець повідомляє Учаснику та наголошує, що Виконавець в жодному разі та ніяким чином не здійснює обробку та використання персональних даних щодо медичного стану Учасників, медичні довідки останніми надаються виключно на підтвердження Виконавцю стану здоров'я, з метою ознайомлення з ними Виконавцем та допуску Учасника до участі у проекті та отримання послуг, передбачених цим Договором відповідному Учаснику;

  5.2.12. приймати на себе повну відповідальність і самостійно нести всі ризики за всі можливі психічні, фізичні та фізіологічні зміни, які можуть статися з Учасником і з його організмом під час участі в проекті echelon або після його закінчення;

  5.2.13. зберігати режим конфіденційності відносно всієї інформації отриманої від Виконавця в процесі надання останнім послуг, згідно розділу 8 Договору.

  У будь-якому разі Учасник не має права копіювати, передавати, надсилати поштою та/або розповсюджувати іншим способом, в тому числі друкувати інформацію та/або матеріали проекту echelon, які були отримані Учасником або стали відомі під час надання відповідним Виконавцем послуг Учаснику, без письмового дозволу Виконавця, а також не має права використовувати їх для масового поширення, крім особистих фотографій із зображенням Учасника здійснене у процесі надання послуг (які не містять конфіденційної інформації Виконавця);

  5.2.14. не використовувати інформацію і матеріали, а також інші дані, отримані від Організатора проекту echelon або Виконавців, способами, в тому числі з комерційною метою, здатними привести до нанесення збитку і шкоди Організатору проекту echelon та/або Виконавцям, третім особам, що діють від їх імені або в їх інтересах;

  5.2.15. не здійснювати неетичних та/або помилкових дій, що вводять в оману, а також дій, які можуть призвести до підриву ділової репутації Організатора проекту echelon та/або Виконавців, інших третіх осіб, що діють від їх імені або в їх інтересах;

  6. Положення про права та обов'язки Виконавців

  6.1.Виконавець має право:
  6.1.1. отримувати від Учасника дані, інформацію, документацію, необхідні для якісного та своєчасного надання послуг за цим Договором;

  6.1.2. в разі неподання або несвоєчасного надання даних, інформації, документації Учасником, в односторонньому порядку на свій розсуд збільшити строки надання послуг або без будь-яких фінансових наслідків для себе відмовитись від надання послуг такому Учаснику;

  6.1.3. без будь-яких фінансових наслідків для себе призупинити надання послуг за Договором у випадку порушення Учасником порядку та строків оплати послуг Виконавця. У випадку усунення Учасником зазначених порушень, Виконавець поновлює надання призупинених послуг з робочого дня, наступного за днем, коли такі порушення були усунені, з відповідним переглядом в односторонньому порядку, при необхідності, строків та об'єму надання послуг;

  6.1.4. на свій розсуд залучати для надання послуг за цим Договором третіх осіб (в тому числі, кваліфікованих фахівців - тренерів, медичний персонал та інших консультантів), залишаючись відповідальним за належне надання послуг такими особами;

  6.1.5. самостійно визначати й організовувати порядок, методи та систему надання послуг за цим Договором;

  6.1.6. використовувати способи повідомлення у відповідності до умов п.14.2. Договору для подальшого розповсюдження інформаційних матеріалів, у тому числі організаційного та рекламного характеру;

  6.1.7. без будь-яких фінансових наслідків для себе припинити надання послуг Учаснику проекту echelon та припинити дію Договору в односторонньому порядку в разі порушення Учасником будь-якого зі своїх зобов'язань відповідно до Договору, шляхом надсилання повідомлення відповідному Учаснику за 1(один) робочий день до моменту припинення дії Договору, вказаного в такому повідомленні;

  6.1.8. змінювати перелік послуг згідно обраної учасником програми, зберігаючи при цьому загальний об'єм послуг, повідомивши Учасника про зміни шляхом публікації повідомлень на Сайті або у спосіб, визначений згідно Договору (п. 14.2 Договору);

  6.1.9. Змінювати умови цього Договору в порядку передбаченому цим Договором;

  6.1.10. Інші права, передбачені Договором.

  6.2. Виконавець проекту echelon зобов'язаний:
  6.2.1. надавати послуги в рамках обраної Учасником програми, якісно, професійно, компетентно, в формі та обсязі, в строки, які визначені Договором;

  6.2.2. для надання послуг за цим Договором призначити персонал (тренерів), що має відповідну підготовку;

  6.2.3. на письмовий запит Учасника надавати останньому повну інформацію про хід надання послуг, а також про стан взаєморозрахунків сторін;

  6.2.4. Виконавець зобов'язаний своєчасно (по мірі фактичної можливості) повідомити Учасника у спосіб визначений згідно Договору (п. 14.2 Договору) про виникнення обставин, які перешкоджають якісному наданню послуг за цим Договором;

  6.2.5. надавати Учаснику проекту на його запит рекомендації, поради та іншу інформацію щодо участі в проекті echelon;

  6.2.6. перевіряти відвідування та хід практичної участі Учасника в заняттях з прикладного навчання;

  6.2.7. інформувати Учасника проекту echelon про всі зміни в умовах надання послуг і про всі доповнення, зміни умов Договору, в порядку визначеному цим Договором.

  7. Порядок розрахунків

  7.1. Під час оформлення на Сайті заявки на отримання послуг з прикладного навчання у рамках відповідної програми, Учаснику надається право самостійно обрати спосіб та строки здійснення оплати з варіантів, а саме здійснення повної оплати одним платежем або здійснення поетапної часткової оплати. Доступні до вибору способи та строки здійснення оплати розміщені на Сайті в інфо відповідної програми. В залежності від обраного Учасником способу та строку оплати послуг, Виконавець здійснює формування відповідного рахунку, який надається Учаснику у спосіб визначений згідно п. 14.2. Договору в електронній формі.

  7.2. Оплата Учасником відповідного рахунку, наданого Виконавцем в електронній формі за отримання послуг в проекті echelon проводиться протягом 24 годин з моменту отримання відповідного рахунку, шляхом банківського перерахування грошових сум на поточний рахунок відповідного Виконавця, вказаний у реквізитах Договору.

  7.3. Підтвердженням оплати за отримання послуг є надходження грошових коштів на поточний рахунок відповідного Виконавця. Датою здійснення оплати вважається дата зарахування грошових сум на поточний рахунок відповідного Виконавця.

  7.4. Фізичні особи, що бажають стати Учасниками проекту echelon, розуміють і погоджуються, що вартість участі в проекті echelon (вартість послуг з прикладного навчання) визначається виключно за одноособовим рішенням відповідного Виконавця проекту echelon і може бути ним змінена у рамках його програми в будь-який час, про що буде повідомлено на Сайті проекту echelon або іншим способом у відповідності до умов Договору (п. 14.2.).

  7.5. Відповідні Виконавці проекту echelon мають право тимчасово призупинити пропонування (продаж) послуг на Сайті в рамках однієї або всіх програм проекту echelon, про що буде вказано на офіційному Cайті проекту echelon або повідомлено іншим способом у відповідності до умов Договору (п.14.2 Договору).
   8. Положення про конфіденційність

   8.1. Учасник приймає на себе зобов'язання забезпечити конфіденційність всієї інформації, яку він буде отримувати в ході виконання сторонами цього Договором, незалежно від виду носія інформації. Учасник зобов'язаний зберігати конфіденційність у відношенні всієї інформації, отриманої ним у процесі підготовки, укладення, розірвання, виконання та інших умов цього Договору, будь-якої інформації та відомостей про листи програм тренувань, правил (інструкцій) , відео та аудіо матеріалів щодо системи прикладного навчання, особливостей методики, тощо, наданих Виконавцем Учаснику проекту echelon в процесі навчання останнього (далі – «Конфіденційна інформація»).

   8.2. Конфіденційна інформація не включає в себе інформацію, що відома громадськості або загальновідома не через порушення даного Договору.

   8.3. Передача, опублікування, розголошення, або будь-яке інше розкриття або використання Конфіденційної інформації Учасником протягом дії даного Договору, а також протягом п'яти років після припинення даного Договору, може здійснюватися тільки з письмової згоди законного і спеціально уповноваженого на те представника відповідного Виконавця, незалежно від причин припинення даного Договору. Незважаючи на вищевикладене Учасник має право надавати або розкривати комерційну таємницю та/або конфіденційну інформацію згідно з вимогами закону, підзаконного акту або наказу суду, або за вимогою уповноваженого органу державного регулювання, за умови, що Учасник надав відповідному Виконавцю письмове повідомлення про таку вимогу, таким чином, щоб Виконавець мав можливість забезпечити захист або обмежити таке розкриття.

   8.4. У разі порушення Учасником вимог щодо конфіденційності Учасник в повному обсязі здійснює відшкодування всіх збитків Виконавця (в тому числі упущену вигоду), та несе іншу відповідальність згідно із цим Договором та чинним законодавством України.

   9. Відповідальність сторін

   9.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або за неналежне виконання зобов'язань за Договором відповідно до законодавства України і умовам даного Договору.

   9.2. Учасник несе повну майнову відповідальність за нанесені Виконавцю, Організатору та третім особам збитки (в тому числі упущену вигоду) внаслідок неналежного, неповного або невчасного виконання своїх обов'язків за Договором.

   9.3. У разі порушення Учасником умов та строків оплати послуг Виконавця, передбачених цим Договором, він сплачує пеню від суми заборгованості у розмірі подвійної облікової ставки НБУ, яка діятиме на момент прострочення, за кожний день прострочення. Пеня нараховується за весь строк прострочення.

   9.4. У випадку невиконання або неналежного виконання Виконавцем своїх зобов'язань за Договором, він відшкодовує Учаснику прямі реальні документально підтверджені збитки, розмір яких за погодженням сторін обмежується сумою оплати, здійсненою таким Учасником на користь Виконавця в якості оплати послуг за цим Договором, порушення надання яких було допущено Виконавцем.

   9.5. Відшкодування збитків не звільняє Сторони від виконання зобов'язань за Договором та/або усунення порушень.

   9.6. Виконавець не несе відповідальності за шкоду, яка була отримана Учасником проекту echelon внаслідок ушкодження здоров'я, нещасного випадку, отриманої травми (в тому числі психологічної) або якогось іншого ушкодження, що виникло через недбалість та/або необережність Учасника проекту echelon, та/або внаслідок невиконання та/або неналежного виконання Учасником умов, що вказані у цьому Договорі та в Правилах проведення проекту echelon.

   9.7. Сайт та/або матеріали розсилки Виконавця до уваги Учасника можуть включати гіперпосилання, що ведуть на інші веб-сайти, до іншіх ресурсів, та Виконавець не має контролю щодо будь-яких веб-сайтів або ресурсів, які належать іншим особам, в тому числі особам, які вказані як партнеру проекту echelon. Виконавець у жодному випадку не несе відповідальності перед Учасником або будь-якими іншими особами за збитки та шкоду, нанесену останнім внаслідок доступності будь-яких таких зовнішніх сайтів або ресурсів. Виконавець не надає своє схвалення на яку-небудь рекламу, продукти або інший матеріал, доступні на таких сайтах, ресурсах або за допомогою використання таких сайтів або ресурсів.
   Виконавець не несе будь-якої відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, які Учасник може понести в результаті:
   - наданої можливості доступу до таких зовнішніх сайтів або ресурсів, або в результаті того, що Учасник покладався на повноту, точність та наявність будь-якої реклами, в тому числі соціальної, продукту чи інших матеріалів на таких сайтах, ресурсах або за допомогою використання таких сайтів або ресурсів;
   - надання Учаснику третіми особами (в тому числі партнерами проекту echelon – медичними закладами та/або іншими оздоровчими установами) їх послуг та/або товарів.

   9.8. При порушенні Учасником проекту echelon умов Договору і вимушеному розірванні Виконавцем Договору, вимушеному призупиненні надання послуг, грошове відшкодування Учаснику проекту echelon не здійснюється,.

   9.9. Сукупна відповідальність Виконавця за Договором, по будь-яким претензіям та/або позовам щодо виконання ним своїх обов'язків передбачених цим Договором, тощо, обмежується сумою платежу, сплаченого Учасником на користь Виконавця в якості оплати послуг, порушення в наданні яких було допущено Виконавцем.

   10. Форс-мажорні обставини

   10.1. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов'язань за цим Договором, якщо це невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин), що виникли після укладення цього Договору та унеможливили виконання зобов'язань відповідно до умов цього Договору. До таких обставин відносяться надзвичайні ситуації техногенного, природного або екологічного характеру (аварії в системах водо-, теплопостачання і водовідведення, руйнування цих систем, спричинені, зокрема, землетрусами, повенями, буревіями тощо), які унеможливлюють роботу централізованих систем водо-, теплопостачання і водовідведення та надання відповідних послуг, відсутність електроенергії, воєнні дії, заколот, страйк, масові заворушення, беспорядки та інші протиправні дії, а також повінь, пожежа, землетрус та інші стихійні лиха, війна, військові дії, неконтрольовані, протиправні дії та акти вандалізму третіх осіб, революційні дії, акти або дії органів державного управління та будь-які інші надзвичайні обставини, які будуть визнані такими Торгово-Промисловою Палатою України.

   10.2. У разі виникнення обставин, указаних у пункті 10.1. Договору, Сторона, для якої виконання зобов'язань за цим Договором стало неможливим, повинна повідомити про це іншу Сторону в п'ятиденний термін з дня виникнення таких обставин (Виконавець повідомляє шляхом розміщення інформації на Сайті або надсиланням електронного листа на email Учасника, Учасник повідомляє про такі обставини шляхом надсилання письмового повідомлення на адресу реєстрації Виконавця та додатково електронним листом на email Виконавця) .

   Повідомлення має містити відомості про характер обставин непереборної сили, а також офіційні документи, що підтверджують наявність цих обставин.

   10.3. Порушення умов п. 10.2. Договору, позбавляє Сторону права посилатись на обставини непереборної сили як на підставу невиконання своїх зобов'язань за цим Договором і є підставою для відшкодування іншій Стороні завданих таким невиконанням Договору реальних прямих документально підтверджених збитків у повному обсязі.

   10.4. Сторони домовились, що у випадку виникнення обставин, передбачених п. 10.1. Договору, термін виконання зобов'язань за цим Договором продовжується на період часу, протягом якого діяли ці обставини і їх наслідки.

   10.5 Якщо обставини непереборної сили будуть існувати понад 3 (трьох) місяців поспіль, будь-яка Сторона матиме право ініціювати дострокове припинення Договору. При цьому відповідному Виконавцю мають бути у повному обсязі відповідно до умов Договору оплачені фактично надані Виконавцем послуги до моменту припинення Договору.

   11. Вирішення спорів

   11.1. Всі спори, які можуть виникнути в результаті виконання цього Договору чи в зв'язку з ним, підлягають вирішенню шляхом переговорів.

   11.2. Якщо Сторони не дійдуть згоди в результаті переговорів, вирішення спору відбувається у судовому порядку згідно вимог чинного законодавства України.

   12. Обробка персональних даних

   12.1. З моменту Акцепту Договору (в залежності від того, які дія була здійснена раніше) фізична особа надає свою згоду на обробку і використання Виконавцями та Організатором проекту echelon (разом або кожний окремо) персональних даних та конфіденційної інформації, що надаються такою фізичною особою під час заповнення реєстраційної форми на Сайті та/або надаються Виконавцю або Організатору в подальшому для участі у якості Учасника у проекті echelon і отримання послуг згідно Договору (надалі – персональні дані), а саме здійснювати дії, які пов'язані зі збиранням, накопиченням, зберіганням, адаптуванням, зміною, поновленням, використанням і поширенням (розповсюдженням, реалізацією, передачею), знеособленням, а також має право надання часткового або повного права обробки моїх персональних даних іншим особам, пов'язаним із персональними даними. (Обробка персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров'я чи статевого життя – не здійснюється)


   12.2. Особа розуміє та погоджується з тим, що будь-яка добровільно надана нею інформація, у тому числі персональні дані, може оброблятися Виконавцями та Організатором проекту echelon (разом або кожний окремо) з метою подальшого можливого надсилання йому інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією та часом про наступні заходи/конкурси/проекти Виконавців та Організатора проекту echelon, з метою підготовки внутрішніх документів, а також з іншими цілями.


   12.3. Особа підтверджує, що з моменту ії реєстрації на Сайті або Акцепту нею Договору (в залежності від того, які дія була здійснена раніше) вона належним чином повідомлена (без необхідності додаткового письмового повідомлення) про мету збору її персональних даних, та ознайомлена з правами, передбаченими ст.8 Закону України «Про захист персональних даних», а саме правом фізичної особи, як суб'єкта персональних даних:
   1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
   2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
   3) на доступ до своїх персональних даних;
   4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;
   5) пред'являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
   6) пред'являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;
   7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
   8) звертатися із скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
   9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
   10) вносити застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
   11) відкликати згоду на обробку персональних даних;
   12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
   13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.

   12.4. Обробка персональних даних може здійснюватися Виконавцями та Організатором проекту echelon самостійно (разом або кожний окремо) або може бути передана іншим особам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності.

   12.5. Після припинення участі в проекті echelon або у разі видалення особистого профілю особи на Сайті, Організатор проекту echelon та Виконавці мають право самостійно (разом або кожний окремо), на власний розсуд, видалити з усіх своїх інформаційних носіїв всі персональні дані особи.

   12.6. Учасник надає беззастережний дозвіл Виконавцю та/або Організатору здійснювати протягом всього періоду участі Учасника у проекті echelon фото та відеозйомки Учасника (під час тренувань Учасника, під час участі у Фінальному заході, тощо), самостійно або шляхом залучення професійних операторів, з метою створення матеріалів, що висвітлюють проект echelon та результати і прогрес Учасників проекту echelon, створення будь-яких матеріалів популяризації проекту echelon та знаків для товарів і послуг Виконавця та/або Організатора, створення рекламної продукції Виконавця та/або Організатора, в тому числі реклами товарів та послуг. Учасник дозволяє використовувати отримані у результаті фото та відеозйомок відповідні Зображення без обмеження строку з дня акцепту цього Договору на території всіх країн світу у будь-якій формі та будь-яким способом, включаючи, але не обмежуючись, наступними способами в тому числі: опубліковувати Зображення на будь-яких матеріальних носіях; оприлюднювати Зображення, тобто публічно сповіщувати їх, демонструвати та публічно показувати невизначеному колу осіб, повторно оприлюднювати вказаним способом; відтворювати Зображення без обмеження тиражу; копіювати Зображення; подавати Зображення до загального відома публіки таким чином, що ії представники можуть здійснити доступ до Зображень з будь-якого місця і будь-який час за їх власним вибором; розміщувати Зображення у мережі Інтернет; використовувати Зображення з метою рекламування та популяризації товарів та послуг Виконавця та/або Організатора. Учасник гарантує, що використання Виконавцем та/або Організатором фото та відео матеріалів, а також інших матеріалів, які містять зображення Учасника, способами, передбаченими цим пунктом Договору, не буде порушувати його честь, гідність, ділову репутацію, а також особисті немайнові права.

   Під Зображеннями у цьому Договорі розуміються фотографії, відеоматеріали та інші художні твори, що містять зображення Учасника, отримані у результаті фото та відеозйомок передбачених цим пунктом Договору.

   13. Дія Договору

   13.1. Цей Договір набирає чинності з моменту його розміщення на Сайті, діє протягом невизначеного строку. Договір також розповсюджує свою силу та врегульовує відносини між Виконавцем та особами, які стали Учасниками проекту echelon до моменту набрання його чинності.

   13.2. Для відповідного Учасника Договір розпочинає дію з моменту здійснення ним Акцепту Договору, та діє до моменту повного виконання сторонами своїх зобов'язань або до моменту його припинення, в тому числі до моменту його дострокового припинення в порядку, передбаченому чинним законодавством України, умовами цього Договору.

   13.3. Дострокове припинення дії Договору можливе у наступних випадках:

   13.3.1. у випадку розірвання Договору Учасником у результаті порушення Виконавцем своїх зобов'язань за Договором в порядку, передбаченому чинним законодавством України;

   13.3.2. у випадку односторонньої відмови Виконавця від Договору в будь-який час без будь-яких фінансових наслідків для себе, в разі порушення Учасником будь-якого зі своїх зобов'язань відповідно до Договору, шляхом надсилання повідомлення відповідному Учаснику за 1 (один) робочий день до моменту припинення дії Договору, вказаного в такому повідомленні;

   13.3.3. у випадку односторонньої відмови Виконавця від Договору в будь-який час та за будь-яких підстав, шляхом надсилання повідомлення відповідному Учаснику за 1 (один) робочий день до моменту припинення дії Договору, вказаному в такому повідомленні;

   13.3.4. у випадку взаємної згоди сторін, яка оформлюється сторонами шляхом обміну повідомленнями, вчиненого в порядку, передбаченому цим Договором;

   13.3.5. в інших випадках, передбачених цим Договором.

   13.4. Сторони дійшли згоди, що в разі дострокового припинення Договору з підстави, визначеної у п.13.3.3. Виконавець повертає Учаснику грошові кошти, розмір яких визначається пропорційно об'єму фактично не наданих послуг Учаснику до моменту припинення Договору.

   В разі дострокового припинення Договору з будь-яких інших підстав, в тому числі у випадках, передбачених у п.13.3.1, п.13.3.2., п.13.3.4, п.13.3.5, суми сплачені Учасником за надання послуг на користь відповідного Виконавця не повертаються.

   Приймаючи до уваги умови п.4.13.1. Договору, Сторони погодили, що у випадку дострокового припинення Договору з будь-яких підстав, окрім підстави визначеної у п.13.3.3 Договору, якщо Учасник здійснив поетапну часткову оплату за Договором, він зобов'язується сплатити на користь Виконавця залишок повної вартості оплати послуг Виконавця до моменту припинення Договору.

   13.5. У випадку змушеного припинення Виконавцем дії Договору в результаті порушення Учасником умов цього Договору (в тому числі умов конфіденційності), Виконавець залишає за собою право пред'явлення вимог до Учасника про відшкодування усіх збитків (в тому числі упущена вигода), завданих Виконавцю, Організатору та іншим третім особам, які останні понесли у результаті невиконання, неналежного виконання або несвоєчасного виконання Учасником останнім своїх обов'язків за цим Договором.

   14. Повідомлення

   14.1. Виконавець має право включити Учасника до списку поштової розсилки програми, до загальних чатів всіх учасників програми (на електронну адресу та/або на телефон Учасника за допомогою програм-месенджерів (Instant Messenger) та використовувати інші способи електронного повідомлення Учасника .

   14.2. Виконавець має право здійснювати всі юридично значимі інформування і повідомлення Учасника в рамках Договору, за загальним правилом, електронними документами, переданими по каналах зв'язку, включаючи передачу інформації з використанням можливостей мережі Інтернет, в тому числі шляхом направлення повідомлення на електронну адресу Виконавця (індивідуальні листи та/або групові розсилки, шляхом направлення повідомлень в загальні чати учасників (в тому числі за допомогою телефонного зв'язку), шляхом опублікування відповідного повідомлення на Сайті, шляхом відправлення телеграми, тощо. Виконавець самостійно обирає спосіб повідомлення (оповіщення) Учасника з вказаних.

   14.3. Учасник має право здійснювати повідомлення (оповіщення) Виконавця шляхом направлення йому повідомлення на електронну адресу Виконавця, у випадках прямо передбачених цим Договором.

   14.4. Взаємодія Сторін Договору із Організатором також передбачає можливість Сторін здійснювати інформування Організатора шляхом обміну повідомленнями з останнім за допомогою електронної пошти.

   14.5. Взаємодія за допомогою електронних документів передбачає відправку, отримання і зберігання юридично значимої та іншої інформації в електронній формі з використанням електронної пошти.

   14.6. Все листування за допомогою електронних документів може використовуватися як безумовне підтвердження тих чи інших фактичних обставин, пов'язаних з виконанням Договору.

   14.7. Адреса електронної пошти Учасника проекту echelon (email), зазначений ним при реєстрації, а також адреси електронної пошти Виконавців та Організатора проекту echelon, зазначені в реквізитах даного Договору вважаються основними електронними каналами взаємодії за Договором.

   14.8. Роздруковані документи з вказаних ящиків електронної пошти, в тому числі з прикріпленими до них вкладеннями, мають силу належно оформлених письмових документів за відсутності останніх.

   14.9. При необхідності Сторони взаємодіють в письмовій формі за допомогою поштового зв'язку, з використанням кур'єрських послуг з доставки кореспонденції або шляхом вручення особисто в руки.

   У разі наявності протиріччя між належним чином оформленим письмовим документом і документом, роздрукованим з електронної пошти, перевага віддається належно оформленому письмовому документу.

   14.10. Будь-яке повідомлення, направлене по вказаним адресами електронної пошти, вважається доставленим в день його відправлення.

   14.11. Ризики неотримання повідомлень і матеріалів по електронній пошті або несвоєчасного отримання повідомлень через не перевірку або неякісну перевірку поштового ящика електронної пошти, будь-які ризики, пов'язані з проблемами в його роботі, лежать на стороні, яка вказала такий ящик в якості свого основного електронного каналу взаємодії за Договором.

   14.12. Ризик помилкової відправки повідомлення від імені або з адреси сторони-відправника лежить на стороні-відправнику, що позначає такий ящик в якості свого основного електронного каналу взаємодії за Договором. Сторона не має права посилатись на недійсність або нелегітимність відправленого з її адреси електронної пошти повідомлення, крім випадків, коли відправлене повідомлення було прямо і недвозначно відкликано/ відмінено відправником протягом 24 годин з моменту відправки.

   15. Заключні положення

   15.1. Відносини за цим Договором регулюються положеннями цього Договору та діючого в Україні законодавства. В разі, якщо відносини, що виникають за цим Договором, не врегульовані діючим законодавством України та/або цим Договором, відносини сторін регулюватимуться відповідно до звичаїв ділового обороту.

   15.2. Всі зміни у цей Договір можуть бути внесені тільки за домовленістю Сторін, яка оформляється письмово (додатковою угодою) до цього Договору, крім випадків прямо передбачених цим Договором.

   15.3. Зобов'язання відповідного Виконавця є зустрічними усім зобов'язанням Учасника за цим Договором.

   15.4. Учасник не має право здійснювати повну або часткову переуступку своїх прав та обов'язків по Договору третім особам.

   15.5. Кожна сторона гарантує іншій стороні, що володіє необхідною дієздатністю, а також має усі права та повноваження, необхідні та достатні для укладання і виконання Договору відповідно до його умов, і що укладення Договору та/або виконання зобов'язань за ним не порушить умови будь-яких інших зобов'язань цієї сторони перед третіми особами.

   15.6. Цей Договір уособлює повне розуміння сторонами своїх прав і обов'язків, та не існує будь-яких інших домовленостей, які би затруднили або зробили неможливим виконання умов цього Договору.

   15.7. Якщо будь-які пункти цього Договору повністю або частково виявляться недійсними (нікчемним) або таким, що суперечить діючому законодавству України, всі інші положення Договору залишаються в силі. Визнання недійсними окремих частин цього Договору не тягне за собою недійсність всього Договору.

   15.8. Кожна зі сторін та Організатор зобов'язуються негайно, протягом 24 (двадцяти чотирьох) годин з моменту зміни своїх персональних та/або контактних даних (ПІБ, назви, електронної адреси, поштової адреси, банківського рахунку, номеру телефону та іншої інформації) повідомити один одного про такі зміни.

   15.9. Учасник проекту echelon гарантує, що всі умови Договору йому зрозумілі і він приймає їх безумовно і в повному обсязі. Незалежно від фактичного ознайомлення з викладеним текстом, якщо Учасник оплачує оформлений рахунок за участь в проекті echelon (за отримання послуг) Учасник вважається ознайомленим з текстом цього Договору про надання послуг, та таким що повністю і беззастережно прийняв його умови.

   15.10. Редакція Договору складена українською мовою та опублікована на офіційному Сайті проекту echelon.

   16. РЕКВІЗИТИ ДОГОВОРУ

   Контактні дані Організатора проекту echelon:
   Фізична особа підприємець Петров Дмитро Якович
   #2 072000 0000 036775 від 19.09.2016
   Контактний телефон +380662987978
   e-mail: info@echelon.com.ua
   Виконавці проекту echelon:
   • Кришталь Тарас
   • Егор Александров
   • Сергій Бойко
   • Алексей Ильчук
   • Віталій Матвійчук
   Читати оферту клубу echelon
   Уточнити ціну та наявність
   Рекомендуємо отримувати актуальну інформацію про наявність та ціни
   Ваше імя
   Ваш Телефон
   Що саме вас цікавить?
   Це повністю безпечно