Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше імя
Ваш Email
Ваш телефон
Доставка
Введіть відділення Нової пошти
Промокод

Оферта магазину

1. ВИЗНАЧЕННЯ

1.1. ПУБЛІЧНА ОФЕРТА - пропозиція невизначеному колу осіб укласти договір купівлі-продажу товару на умовах, передбачених публічним договором, умови якого вказані в даній публічної оферти, відповідно до ст. 641 Цивільного кодексу України. Справжня публічна оферта не поширюється на фізичних осіб з Європейського Союзу.
1.2. ПУБЛІЧНИЙДОГОВІР - договір купівлі-продажу товару, в якому продавець взяв на себе зобов'язання здійснювати продаж товарів будь-якому покупцеві після акцептації покупцем його умов в порядку, передбаченому цією публічною офертою, відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України (далі також - Договір).
1.3. АКЦЕПТ - дії покупця, спрямовані на прийняття умов цієї публічної оферти.
1.4. ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН - єдиний офіційний інтернет-магазин echelon shop в Україні.
1.5. МАГАЗИН (БУТІК) - офлайн магазин Продавця.
1.6. САЙТ - сайт інтернет-магазину, розташований в мережі Інтернет за адресою https://shop.echelon.com.ua або https://echelon.com.ua.
1.7. ПРОДАВЕЦЬ - Фізична особа підприємець Петров Дмитро Якович.
#2 072000 0000 036775 від 19.09.2016. Контактний телефон +380662987978
e-mail: info@echelon.com.ua
1.8. Покупець - дієздатна фізична особа, що відвідала Сайт, яка зареєструвалася на Сайті і / або надала Продавцю інформацію, в тому числі персональні дані, яка бажає укласти і / або уклала з Продавцем Договір відповідно до Публічної офертою.
1.9. КОРИСТУВАЧ - фізична особа, що відвідала Сайт та / або надала Продавцю свої персональні дані.
1.10. ТОВАР (ПРОДУКЦІЯ, ИЗДЕЛИЕ) - взуття, одяг, аксесуари та інші предмети, які пропонуються для продажу на Сайті.
1.11. ЗАМОВЛЕННЯ - належним чином оформлена заявка Покупця Продавцю на покупку Товару через особистий кабінет і / або кошик Покупця на Сайті.
1.12. ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ (АКАУНТ, АККАУНТ) - частина Сайту у вигляді окремої веб-сторінки, яка містить інформацію про Покупця, його замовленнях, а також іншу інформацію, в тому числі ту, яка необхідна для виконання Договору.
1.13. РЕЄСТРАЦІЯ ОСОБИСТОГО КАБІНЕТУ - надання Користувачем / Покупцем Продавцю на Сайті інформації для оформлення майбутніх замовлень і отримання від Продавця логіна і пароля для доступу в Особистий кабінет.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Умови, викладені в цій Публічній оферті є умовами Договору, з урахуванням положень ст. 12, 13 Закону України «Про захист прав споживачів» (далі - Закон).
2.2. Акцепт Договору з боку Покупця - оформлення Замовлення на Товар відповідно до умов, що вказуються при здійсненні покупки на Сайті. Оформлення Покупцем Замовлення є беззаперечним фактом прийняття (акцептації) Покупцем Публічної оферти і умов Договору.
2.3. Договір вважається укладеним з моменту підтвердження Замовлення Продавцем.
2.4. Одностороння зміна Замовлення або відмова від Замовлення не допускається після того, як Замовлення було підтверджено Продавцем.
2.5. Публічна оферта може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в будь-який час без попереднього повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Публічної оферти набуває чинності з моменту її публікації на Сайті, після чого всі зміни вважаються доведеними до відома Користувача / Покупця.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

3.1. Предметом Договору є купівля Покупцем Товару в Інтернет - магазині. Умови Договору поширюються на весь асортимент Товару, представлений до продажу на Сайті.
3.2. Право власності на Товар та пов'язані з ним ризики переходять від Продавця Покупцеві в момент передачі Товару. Підтвердженням переходу права власності на Товар служить підпис Покупця у видатковій накладній або іншому документі, наданому Продавцем через службу доставки.

4. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Оформлення Замовлення можна здійснити з Особистого кабінету або в гостьовому режимі без реєстрації Особистого кабінету.
4.2. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, наданої Покупцем при реєстрації або оформленні Замовлення і спричинило за цим неотримання їм замовленого Товару.
4.3. З метою ідентифікації Покупцеві після реєстрації Особистого кабінету надається логін і пароль. Покупець зобов'язується не передавати логін і пароль третім особам. У разі розголошення Покупцем ідентифікаційних даних, отриманих при реєстрації Особистого кабінету, Продавець не несе відповідальності за будь-які можливі негативні наслідки для Покупця.
4.4. Для оформлення Замовлення Покупець:
4.4.1. У гостьовому режимі:
4.4.1.1. вибирає на Сайті Товар по запропонованим параметрам і додає в віртуальну корзину, натиснувши на кнопку «Додати в корзину»;
4.4.1.2. натискає у спливаючому вікні кнопку «Підтвердити замовлення»;
4.4.1.3. вказує на що відкрилася сторінці свою адресу електронної пошти і натискає на кнопку «Продовжити»;
4.4.1.4. на що відкрилася сторінці відкривши вкладку «Нова адреса», вказує адресу доставки і свої персональні дані і натискає на кнопку «Зберегти адресу»;
на що відкрилася сторінці натискає на кнопку «Зберегти і продовжити» (для гостьового режиму); 4.4.1.5. на що відкрилася сторінці вибирає спосіб платежу, ставить галочку навпроти гіперпосилання на Публічну оферту - «Умови використання» і натискає на кнопку «Підтвердити замовлення»;
4.4.2. З Особистого кабінету:
4.4.2.1. вибирає на Сайті Товар по запропонованим параметрам і додає в віртуальну корзину, натиснувши на кнопку «Додати в корзину»;
4.4.2.2. перевіряє на що відкрилася сторінці віртуальної корзини характеристику обраного Товару і, якщо все збігається з вибором Покупця, останній натискає на кнопку «Оформити замовлення»;
4.4.2.3. на сторінці вибирає спосіб і адресу доставки;
4.4.2.4. на сторінці вибирає спосіб оплати;
4.4.2.5. на сторінці підтверджує замовлення.

5. ОПЛАТА

5.1. Ціни на Товар, зазначені на Сайті, визначаються Продавцем в односторонньому порядку, не включають вартість доставки Товару Покупцеві, і не можуть бути оскаржені Покупцем.
5.2. Ціни на Товар та способи оплати можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку і набувають чинності з моменту їх публікації на Сайті. Винятком є Замовлення, які вже були підтверджені до моменту вступу в силу вищевказаних змін.
5.3. Ціни на Товар включають податок на додану вартість (ПДВ).
5.4. Покупець може оплатити вартість замовленого Товару такими способами:
5.4.1. Банківською картою онлайн.
5.4.2. Готівкою уповноваженому представнику Служби доставки / фінансової установи для перекладу на банківський поточний рахунок Продавця, відповідно до правил, визначених таким фінансовою установою.
5.5. При оплаті за Товар способами, передбаченими п. 5.4.1 і 5.4.2. даної Публічної оферти, комісійна винагорода фінансовій установі за переказ коштів за Товар оплачує Продавець.

6. ДОСТАВКА ТОВАРУ
6.1. Після прийняття Продавцем Замовлення до виконання, Товар передається службі доставки.
6.2. Доставка здійснюється службою доставки, визначеної Продавцем (далі - Служба доставки).
6.3. Покупець погоджується з тим, що здійснення доставки - окрема послуга Служби доставки, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Покупцем Товару.
6.4. Доставка Товару здійснюється за адресою, вказаною Покупцем в замовленні. Покупець може забрати Товар самостійно в представництві Служби доставки в своєму або найближчому населеному пункті, де є представництво Служби доставки, про таке представництво Служби доставки Покупець зобов'язаний повідомити Продавцеві при оформленні Замовлення.
6.4.1. Доставка Замовлення здійснюється не пізніше 30 днів з дати прийняття Замовлення до виконання відповідно до п. 4.8. Публічної оферти.
6.5. Доставку Товару оплачує Покупець
6.6. Вартість доставки для кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з параметрів Товару, способу і адреси доставки, на підставі тарифів Служби доставки, які оголошуються покупцеві при зверненні до кол-центру Продавця. При цьому, акцептуємо справжню Публічну оферту, Покупець підтверджує, що ознайомився з умовами перевезення вантажів Служби доставки.
6.7. При доставці Товару, представник Служби доставки має право вимагати у покупця документ, що засвідчує його особу.
6.8. При отриманні Замовлення, покупець зобов'язаний упевнитися в цілісності упаковки, а також перевірити Товар на відповідність замовленому артикулу, розміру, кольору і кількості. При відсутності претензій до Товару, в тому числі до його зовнішнього вигляду і комплектності, Покупець повинен розписатися у видатковій накладній Продавця, що буде свідченням належного виконання Продавцем своїх обов'язків по передачі Замовлення Покупцю. Претензії до Товару, що виникли після поставки Замовлення, розглядаються відповідно до приписів Закону.
6.9. Замовлення вважається виконаним в момент вручення Товару Покупцеві.
6.10. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Товару і проставляння Покупцем підпису у відповідній видатковій накладній.
6.11. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, зазначеної Покупцем в замовленні, або відмови Покупця від отримання Товару по необгрунтованої причини, або відмови від передачі грошових коштів за Товар представника Служби доставки / фінансової установи, якщо Покупцем обраний спосіб оплати «Готівкою уповноваженому представнику Служби доставки / фінансової установи », або неотримання Товару від представника Служби доставки або в представництві Служби доставки не з вини Служби доставки, протягом 5 робочих днів з дня поступл ення Товару в вибране Покупцем і / або найближче до адресою доставки представництво Служби доставки, договір купівлі-продажу Товару розривається, а Товар повертається Службою доставки Продавцю. Оплата за доставку і повернення Товару Продавцю в такому випадку здійснюється за рахунок Покупця і віднімається від суми, яку Покупець оплатив за Товар, відповідно до п. 5.4.1., 5.4.2. Публічної оферти. Залишок суми повертається Покупцю на підставі його електронного повідомлення, відправленого на e-mail: info@echelon.com.ua із зазначенням номера банківської картки або розрахункового рахунку Покупця, на який повинні бути повернуті кошти.

7. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ І ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

7.1. Персональні дані Покупця обробляються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» 01.06.2010 № 2297-VI.
7.1.1. Під персональними даними Покупця мається на увазі: • прізвище, ім'я та по батькові; • підлога; • дата народження; • Поштова адреса; • номер мобільного телефону; • адреса особистої електронної пошти; • сімейний стан / дані про наявність неповнолітніх дітей; • соціальний статус; • місце роботи; • професія / посада; • дані про наявність автомобіля (марка, модель, рік випуску); • будь-які інші дані (відомості, які надаються Покупцем за власною ініціативою).
7.2. Реєструючи особистого кабінету на Сайті і / або надаючи Продавцю свої персональні дані, Покупець як суб'єкт персональних даних:
7.2.1. надає Продавцю як власнику персональних даних свою згоду на обробку його персональних даних (відомостей або сукупності відомостей про нього) з метою:
• забезпечення реалізації відносин у сфері реклами, маркетингу та збору персональних даних у комерційних цілях; • забезпечення комунікацій з Покупцем; • надання Покупцеві рекламних та / або інформаційних матеріалів за спеціальними пропозиціями Продавця і партнерів Продавця; • вивчення попиту, інформування Покупця про нові товари, послуги Продавця та його партнерів; • забезпечення реалізації цивільно-правових, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.
7.2.2. надає Продавцю згоду на вчинення зі своїми персональними даними наступних дій (обробку персональних даних): збір персональних даних в обсязі, необхідному для досягнення цілей обробки персональних даних, зазначена в пункті
7.2. Публічної оферти; обробку персональних даних (з використанням інформаційних автоматизованих систем, або без них), включаючи, але не обмежуючись, отримання, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), використання, поширення (в тому числі передачу, включаючи транскордонну передачу іншим розпорядникам персональних даних або третім особам на розсуд Продавця), знеособлення, блокування, знищення персональних даних, а також будь-які інші дії, пов'язані з обробкою персональних даних в цілях їх обро откі.
7.2.3. погоджується з тим, що персональні дані можуть передаватися іншим розпорядникам персональних даних і третім особам за рішенням Продавця відповідно до укладених між такими розпорядниками персональних даних і третіми особами договорів, а Продавець не зобов'язаний повідомляти Покупцеві про таку передачу, якщо така передача відбувається з метою певної в п.7.2. даної Публічної оферти. При обробці персональних даних Продавець здійснює всі необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій.
7.2.4. визнає, що повідомлений Продавцем про: • те, що він в будь-який момент часу, письмово звернувшись до Продавця, має право запросити перелік імен і адрес будь-яких розпорядників персональних даних, ознайомитися з персональними даними, звернутися з проханням про надання додаткової інформації щодо зберігання і обробки персональних даних або вимагати внесення будь-яких необхідних змін до персональних даних для їх уточнення; • своїх правах, визначених ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних»; • своє право відкликати або змінити термін зберігання і обробки персональних даних Продавцем шляхом направлення Продавцю (листом з повідомленням про вручення) письмового повідомлення не пізніш як за 30 днів до передбачуваної дати відкликання / зміни терміну.
7.2.5. підтверджує, що отримав від Продавця в письмовій формі повідомлення про включення його персональних даних до бази персональних даних Продавця «Покупці» для їх обробки з метою, визначених у п.8.2.1 даної Публічної оферти, склад і зміст зібраних даних, а також про умови передачі персональних даних іншим розпорядникам персональних даних і третім особам.
7.2.6. надає Продавцю право направляти Покупцю повідомлення, пов'язані з діями, передбаченими п. 8.2.1. цієї Публічної оферти за допомогою sms, електронної пошти, звичайних поштових листів і листівок.
7.3. Персональні дані Покупця зберігаються в базі даних Продавця «Покупці» за адресою: Дніпровська Набережна 23а, Україна, Київ
7.4. Термін зберігання і обробки персональних даних складає 10 років.
7.5. Реєстрація особистого кабінету прирівнюється до надання Покупцем письмової згоди на обробку своїх персональних даних Продавцем, іншими розпорядниками, а також третіми особами.

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ІНШІ УМОВИ
8.1. У разі порушення умов Договору, Покупець і Продавець несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства України.
8.2. У всьому, що не передбачено цією Публічної офертою, Покупець і Продавець керуються законодавством України.

Уточнити ціну та наявність
Рекомендуємо отримувати актуальну інформацію про наявність та ціни
Ваше імя
Ваш Телефон
Що саме вас цікавить?
Це повністю безпечно